Benefiční koncert v Praze - rodina Pěruškova

Datum konání:

04. 06. 2015 19:00

Místo konání:

Kostel sv. Václava ve Vršovicích v Praze

Organizace:

OS Paprskovec

Posláním OS Paprskovec je podpora a integrace dětí/mladých dospělých s mentálním a kombinovaným postižením a jejich rodin do společnosti a zlepšování kvality jejich života. Jednou z hlavních náplní činnosti sdružení je snaha zajišťovat odborné a kvalitní vybavení denního stacionáře a chráněného bydlení Střediska Setkání, pomoci zajistit finanční prostředky na aktivizační činnosti a služby Střediska, podpora vzdělání jejich zaměstnanců, klientů a rodičů.


Program benefice

HRAJE CELÁ RODINA – V. ročník benefičního koncertu rodiny Pěruškovy pro Paprskovec, koncert vážné hudby, konkrétní skladby oznámí Pěruškovi v květnu 2015. I v letošním ročníku bude v průběhu koncertu přečtena jedna z povídek slečny Daniely Kostkové – klientky chráněného bydlení DC Paprsek – Střediska Setkání, též budou k prodeji výrobky klientů střediska Setkání za dobrovolnou cenu.

 

Účinkující

MGA. Marcela Pěrušková (violoncello)

Prof. Jan Pěruška (viola)

Jan Pěruška (housle)

Matouš Pěruška (housle)

David Pěruška (violoncello)

Daniela Kostková – povídku předčítá Mgr. Lucie Novotná

Účel grantu

Grant bude využit na nákup muzikoterapeutických pomůcek – především kytary a sundrum. Muzikoterapie probíhá organizovaně v denním stacionáři Střediska Setkání DC Paprsek jednou týdně. Mezi klienty patří muzikoterapie mezi nejoblíbenější činnosti, produkci hudby se věnují individuálně asistenti s klienty i ve volných chvílích mezi terapiemi a denními činnostmi.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing