Divoké husy
Divoké husy Divoké husy

Benefice pro Radost

Datum konání:

11. 12. 2016 16:00 - 18:00 hodin

Místo konání:

Kostel sv. Filipa a Jakuba, Tábor

Organizace:

Rodinné centrum Radost o.p.s.

Rodinné centrum Radost pomáhá rodinám v širším pojetí (rodinám s dětmi včetně prarodičů a dalších osob, osobám připravujícím se na rodičovství) z Jihočeského kraje, které se ocitly v obtížné životní situaci. Nabízí psychosociální služby - psychologické poradenství, podporu pro osoby v krizi a terapii pro jedince, páry i rodinu a také službu dětské skupiny, vše v duchu motta SPOKOJENÉ RODIČOVSTVÍ - RADOSTNÉ DĚTSTVÍ.


Program benefice


16:00 Zahájení akce - přivítání hostů, program, poděkování sponzorům

16:05 Hudební program:
Jarda Svoboda – Harmonium, člen skupiny Traband, skladatel, textař, kreslíř, v srpnu vydal první sólové CD

Déma – projekt Demophobia, Plzeňské Balady a písničky, člen skupiny ZNC, v listopadu vydá po několika letech nové CD, které na benefici přislíbil představit 

18:00 ukončení, poděkování a sdělení výtěžku akce

Účel grantu

Výtěžek z akce a dar nadace bude využit na vybavení terapeutické místnosti pro práci s dětmi. Budou zakoupena křesílka, odkládací stolek, uzamykatelná skříňka, polštáře, terapeutické hry a odborné publikace. Dále terapeutické pískoviště včetně příslušenství a další pomůcky. Terapeutické pískoviště funguje pro odbourání bariér v komunikaci dítěte a terapeuta, při odžívání dětského traumatu a zátěže dítěte způsobené rozvodem rodičů. Pískoviště, které je v současné době užíváno psycholožkou pracující v organizaci, je pouze zapůjčené a nadále nebude možné ho využívat.