Běh pro Hospic Anežky České 2014

Datum konání:

04. 10. 2014 10:30

Místo konání:

Červený Kostelec, Manželů Burdychových 245

Organizace:

Oblastní charita Červený Kostelec, středisko Hospic Anežky České

Hospic Anežky České je nejen prvním hospicem v ČR, ale je též ojedinělým charitním zařízením svého druhu, které poskytuje komplexní hospicovou a paliativní péči těžce nemocným, zejména onkologickým pacientům. Pomáhá též pečujícím rodinám řešit problém jejich těžce nemocných komplexně, a to tak, aby byly zohledněny jejich fyzické, psychologické, sociální, právní a duchovní potřeby. Ročně v průměru přijme okolo 400 pacientů.


Program benefice

9:00 Registrace u Háčka, start v 10:30, délka trati 2,5 až 10 km, 13:30 vyhodnocení, 14:00 ocenění, občerstvení a zábavní program. Běžet mohou muži, ženy včetně dětí a veteránů.

Účel grantu

Grant bude použit na zakoupení komunikačního systému mezi personálem a pacientem v Hospici Anežky České v Červeném Kostelci. Zdravotní stav klientů hospice vyžaduje neustálou dostupnost personálu, která je mimo jiné zajištěna prostřednictvím kvalitního komunikačního systému sestra – pacient. Díky systému může pacient kdykoliv přivolat ošetřující personál a současně je možno evidovat pohyb personálu v rámci oddělení. Současný systém je již nefunkční a neopravitelný.


více na http://www.ochck.cz/

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing