ŘÍJEN - Finance na na tiskové služby, především dotisk informačních letáčků a brožurek pro pacientky - Maminy s rakovinou, z.s.

Unikátní pacientská organizace, která podporuje onkologicky nemocné maminky a jejich rodiny.

Finance na na tiskové služby, především dotisk informačních letáčků a brožurek pro pacientky.

 

Poslání organizace:

Maminy s rakovinou je mladá organizace, první svého druhu v České republice, která pomáhá onkologicky nemocným maminkám napříč všemi druhy nádorových onemocnění, včetně těch méně známých či vzácných. Rakovina je nemoc celé rodiny, proto se věnují komplexní pomoci rodině. K  nemocným maminkám i jejich rodinám mají individuální přístup a provází je po celou dobu nemoci. Zůstávají v kontaktu i po skončení léčby a kromě dávek optimismu poskytují psychickou podporu, aby svým klientkám zkrátili a zjednodušili cestu k uzdravení.

ŘÍJEN - Finance na na tiskové služby, především dotisk informačních letáčků a brožurek pro pacientky - Maminy s rakovinou, z.s.

Využití našeho grantu:

Grant bude použit na tiskové služby, především na dotisk informačních letáčků a brožurek pro pacientky. Jejich dostupnost nejen na onkologických pracovištích je pro tyto ženy prvním krokem na cestě k pomoci.

 

Benefiční akce:

Benefiční akce s názvem „Odpolední kavárna s aukcí fotografií Hynka Čermáka“ proběhne 30.10.2021 od 16 do 22 hodin v Kavárně Dejvického Divadla. Při odpoledním setkání bude na programu krátké seznámení s činností organizace, autorské čtení, hudební představení a hlavní program zajistí aukce fotografií.

Lety Divokých hus mají číslo účtu 27 000 000/0100 a variabilní symbol je 589.

Více informací o Maminách s rakovinou najdete tady: https://maminysrakovinou.cz/

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI!

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing