DUBEN - Finance pro vybavení nových prostor Asistenčního domu pro autisty elektrospotřebiči - DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk

Organizace, která pomáhá lidem s autismem a jejich rodinám žít lepší život

DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk, o.p.s. poskytuje sociální služby osobám s diagnózou poruchy autistického spektra a to především dětem, mladým dospělým a jejich rodinám. Pomáhá zvýšit kvalitu života autistů a snaží se zapojit je do aktivit běžné populace, které jsou jim vzhledem k jejich handicapu obtížně dostupné. Zároveň nabízí možnost odpočinku a regenerace sil pečujícím rodičům. V rámci Olomouckého kraje je Dětský klíč Šumperk ojedinělým poskytovatelem sociálních služeb zaměřený na tuto cílovou skupinu.

DUBEN - Finance pro vybavení nových prostor Asistenčního domu pro autisty elektrospotřebiči - DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk

Petr využívá služeb Dětského klíče od útlého věku 5-ti let. Rodina chlapce se po zaznění diagnózy - porucha autistického spektra - rozhodla přestěhovat do místa, kde je zajištěno pro chlapce nejen vzdělání, ale také návazné sociální služby. Dnes je Petrovi 18 let, navštěvuje v Dětském klíči volnočasové aktivity zaměřené na rozvoj jeho zálib. Mezi jeho oblíbené aktivity patří pohybový kroužek, muzikohrátky, kroužek jízdy na koních, programy ve snoezelenové místnosti, chodí hrát s ostatními klienty bowling. Společně s asistenty, jezdí také na výlety, prázdninové pobyty, relaxovat do solné jeskyně, do kina, na výstavu či do bazénu.

Pomozte nám sehnat finance pro nové prostory Asistenčního domu organizace DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk. Za Vaše dary se koupí pračka, sušička a televize.

Lety Divokých hus mají číslo účtu 27 000 000/0100 a variabilní symbol je tentokrát 550.

Více o DĚTSKÉM KLÍČI Šumperk zde: www.detskyklic.cz

DĚKUJEME ZA VAŠÍ OCHOTU POMÁHAT!

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.