Divoké husy
Naším posláním je zdvojnásobovat peníze, nápady, iniciativu,
energii a radost. Spojujeme ty, kteří chtějí společně doletět dál.
Divoké husy Divoké husy

S_telefonem_WEB_2

Na počátku nového roku poletí Divoké husy podat své pomocné křídlo organizaci Rytmus Střední Čechy, o.p.s. Posláním této organizace je podporovat lidi se zdravotním postižením v aktivním zapojení do společnosti, zejména v oblasti pracovního uplatnění, bydlení a vzdělávání v běžném prostředí. Rytmus poskytuje dvě sociální služby -  Sociální rehabilitaci a Podporu samostatného bydlení. V posledních letech stoupá také zájem o podporu studentů s postižením při jejich přechodu ze školy do práce. Organizace se dlouhodobě potýká s nedostupností bytů pro lidi se zdravotním postižením a aktuálně se zabývá plánováním založení sociálního podniku.

Lidem, které Rytmus podporuje v rámci obou služeb, poskytuje čas asistentů a sociálních pracovníků, kteří jim svou podporou pomáhají žít životem srovnatelným s běžnou populací - bydlet samostatně ve svém bytě, pracovat  na běžném pracovním trhu a volný čas naplňovat dle svých představ. Na tuto konkrétní činnosti asistentů ve prospěch klienta bude použit i výtěžek z naší společné sbírky. Příspěvky můžete posílat na číslo účtu 27000000/0100, variabilní symbol 521.

Podpořit nás můžete také zasláním dárcovské SMS v hodnotě, kterou si sami zvolíte:

DMS HUSY 30 nebo DMS HUSY 60 nebo DMS HUSY 90 na telefonní číslo 87 777. Nadace Divoké husy obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Můžete přispívat i trvale, stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV HUSY 30 nebo DMS TRV HUSY 60 nebo DMS TRV HUSY 90 na telefonní číslo 87 777. Každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč až do doby, než se rozhodnete příkaz odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP TRV HUSY 30, 60 nebo 90​ na telefonní číslo 87 777. 

Více na www.darcovskasms.cz.

Upřímně děkujeme všem, kteří podpořili ve veřejné sbírce Diakonii ČCE - středisko ve Valašském Meziřící. Celkovou částkou 15 327 Kč jste přispěli na financování nákupu a rekonstrukci budovy Chráněného bydlení Johannes, kde vzniknou čtyři domácnosti pro 12 osob s mentálním postižením.

Děkujeme Vám všem, kdo se k Letům Divokých hus přidáváte!

více informací

13 Veřejná sbírka a DMS

Veřejná sbírka "Lety Divokých hus"

Na účet veřejné sbírky 27 000 000/0100 můžete poslat finanční dar kdykoliv. Pokud budete chtít podpořit konkrétní projekt, uveďte do variabilního symbolu číslo sbírky. Sbírku vyhlašujeme prostřednictvím Českého rozhlasu stanice Vltava, stanice Proglas a také v měsíčnících Sféra a Protestant.

Dárcovská zpráva DMS 

Získané finanční prostředky z DMS rozdělujeme v programu Benefice s Divokými husami. Chcete podpořit naše aktivity z pohodlí domova a ze svého mobilního telefonu?

Stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS HUSY 30 nebo DMS HUSY 60 nebo DMS HUSY 90
na telefonní číslo 87 777.
Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč, Nadace Divoké husy obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč.

Můžete nás podporovat také dlouhodobě. Abychom každý měsíc dostali Vámi zvolenou částku, stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV HUSY 30 nebo DMS TRV HUSY 60 nebo DMS TRV HUSY 90
na telefonní číslo 87 777. Nadace Divoké husy obdrží každý měsíc 29 nebo 59 nebo 89 Kč do té doby, než se rozhodnete příkaz odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP ​TRV HUSY 30, 60 nebo 90​ na telelefonní číslo 87 777.

Více na www.darcovskasms.cz


Daruj správně
GIVT.cz

Nyní nás můžete podpořit při běžném nákupu na svých oblíbených e-shopech a nebude Vás to stát ani korunu navíc. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT.cz

Je to opravdu jednoduché a zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. Jednoduše jděte na stránky www.givt.cz, vyberte si eshop, ve kterém chcete nakoupit, ze seznamu organizací vyhledejte Nadaci Divoké husy a pokračujete v nákupu tak, jak jste zvyklí. 

Děkujeme vám za podporu! 

 logo givt