Divoké husy
Naším posláním je zdvojnásobovat peníze, nápady, iniciativu,
energii a radost. Spojujeme ty, kteří chtějí společně doletět dál.
Divoké husy Divoké husy

13 Veřejná sbírka a DMS

Veřejná sbírka "Lety Divokých hus"

Na účet veřejné sbírky 27 000 000/0100 můžete poslat finanční dar kdykoliv. Pokud budete chtít podpořit konkrétní projekt, uveďte do variabilního symbolu číslo sbírky. Sbírku vyhlašujeme prostřednictvím Českého rozhlasu stanice Vltava, stanice Proglas a také v měsíčnících Sféra a Protestant.

Dárcovská zpráva DMS 

Získané finanční prostředky z DMS rozdělujeme v programu Benefice s Divokými husami. Chcete podpořit naše aktivity z pohodlí domova a ze svého mobilního telefonu?

Stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS HUSY 30 nebo DMS HUSY 60 nebo DMS HUSY 90
na telefonní číslo 87 777.
Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč, Nadace Divoké husy obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč.

Můžete nás podporovat také dlouhodobě. Abychom každý měsíc dostali Vámi zvolenou částku, stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV HUSY 30 nebo DMS TRV HUSY 60 nebo DMS TRV HUSY 90
na telefonní číslo 87 777. Nadace Divoké husy obdrží každý měsíc 29 nebo 59 nebo 89 Kč do té doby, než se rozhodnete příkaz odvolat.
Více na www.darcovskasms.czS_telefonem_WEB_2

V červenci poletí Divoké husy do Domova sv. Josefa, který patří pod Oblastní charitu Červený Kostelec a pomáhá lidem nemocným roztroušenou sklerózou v pokročilém stádiu nemoci. Domov klade důraz na vytvoření téměř rodinné atmosféry. Rehabilitace a individuální přístup k pacientům je zde nejdůležitější součástí práce s nemocnými. Cílem je zlepšit sebeobsluhu a fyzické schopnosti pacientů tak, aby byl jejich život s tímto nevyléčitelným onemocněním kvalitnější. Kapacita Domova je 88 lůžek a mnoho nemocných se do zařízení opakovaně vrací. Snaží se zde také pomoci rodinám, pro které je nepřetržitá péče o nemocné fyzicky i psychicky náročná. Od roku 2005 je v provozu Dům v Zahradě, který poskytuje ve dvou bezbariérových bytech chráněné bydlení pro dvě rodiny, kde je jeden z členů nemocný roztroušenou sklerózou.

Výtěžek z naší společné sbírky bude použit na spolufinancování rekonstrukce „náměstíčka“. Komunikace, po které se nyní mezi objekty Domova sv. Josefa pohybují vozíčkáři, je primárně určená pro auta. Je v dezolátním stavu a klienti jsou tak v nebezpečí a potřebují asistenci. Nemocní se tak nemohou jednoduše účastnit všech nabízených aktivit - terapií, rehabilitace, vodoléčby, apod. Vybudováním bezbariérového chodníku dojde k oddělení klientů od projíždějících aut a k zajištění bezpečného přesunu nemocných mezi objekty Domova.  

Příspěvky můžete posílat na číslo účtu 27000000/0100, variabilní symbol 490.

Podpořit nás můžete také zasláním dárcovské SMS v hodnotě, kterou si sami zvolíte:
DMS HUSY 30 nebo DMS HUSY 60 nebo DMS HUSY 90 na telefonní číslo 87 777.
Můžete přispívat i trvale, stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV HUSY 30 nebo DMS TRV HUSY 60 nebo DMS TRV HUSY 90 na telefonní číslo 87 777. Každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč až do doby, než se rozhodnete příkaz odvolat. Nadace Divoké husy obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.

Více na www.darcovskasms.cz.

Děkujeme Vám všem, kdo se k Letům Divokých hus přidáváte.

Upřímně děkujeme všem, kteří podpořili ve veřejné sbírce Hospicovou péče sv. Kleofáše v Třeboni. Částkou 15 622 Kč jste přispěli na zakoupení polohovacího lůžka s antidekubitní matrací.

více informací

Daruj správně
GIVT.cz

Nyní nás můžete podpořit při běžném nákupu na svých oblíbených e-shopech a nebude Vás to stát ani korunu navíc. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT.cz

Je to opravdu jednoduché a zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. Jednoduše jděte na stránky www.givt.cz, vyberte si eshop, ve kterém chcete nakoupit, ze seznamu organizací vyhledejte Nadaci Divoké husy a pokračujete v nákupu tak, jak jste zvyklí. 

Děkujeme vám za podporu! 

 logo givt