Divoké husy
Naším posláním je zdvojnásobovat peníze, nápady, iniciativu,
energii a radost. Spojujeme ty, kteří chtějí společně doletět dál.
Divoké husy Divoké husy

13 Veřejná sbírka a DMS

Veřejná sbírka "Lety Divokých hus"

Na účet veřejné sbírky 27 000 000/0100 můžete poslat finanční dar kdykoliv. Pokud budete chtít podpořit konkrétní projekt, uveďte do variabilního symbolu číslo sbírky. Sbírku vyhlašujeme prostřednictvím Českého rozhlasu stanice Vltava, stanice Proglas a také v měsíčnících Sféra a Protestant.

Dárcovská zpráva DMS 

Získané finanční prostředky z DMS rozdělujeme v programu Benefice s Divokými husami. Chcete podpořit naše aktivity z pohodlí domova a ze svého mobilního telefonu?

Stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS HUSY 30 nebo DMS HUSY 60 nebo DMS HUSY 90
na telefonní číslo 87 777.
Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč, Nadace Divoké husy obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč.

Můžete nás podporovat také dlouhodobě. Abychom každý měsíc dostali Vámi zvolenou částku, stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV HUSY 30 nebo DMS TRV HUSY 60 nebo DMS TRV HUSY 90
na telefonní číslo 87 777. Nadace Divoké husy obdrží každý měsíc 29 nebo 59 nebo 89 Kč do té doby, než se rozhodnete příkaz odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP ​TRV HUSY 30, 60 nebo 90​ na telelefonní číslo 87 777.

Více na www.darcovskasms.czS_telefonem_WEB_2

V únoru poletí Divoké husy podat své pomocné křídlo organizaci I MY, o.p.s., která poskytuje terénní ranou péči rodinám dětí s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením nebo s opožděným vývojem od narození do 7 let v celém jihočeském regionu. Hlavní cílem organizace je zmírnit v rodinách dopady postižení dítěte – praktickými kroky podporovat rodiče v jejich odhodlání zvládnout náročnou péči, pomoci rodičům se postavit znovu na nohy a u dětí co nejvíce rozvíjet jejich dovednosti.

Výtěžek z naší společné sbírky bude použit na finanční zajištění čtyřdenního pobytu v projektu UŽIJME SI SPOLEČNĚpro 6 – 8 rodin. Pobytu se účastní celé rodiny klientů, rodiče si zde vyměňují zkušenosti s péčí o své děti, účastní se přednášek. Po dobu je rodinám k dispozici psycholog. Je zajištěno hlídání dětí, rodiče mají možnost odpočinout si od náročné péče, sdílet zkušenosti, společně prožít hezké chvíle u táboráku, na vycházkách a soutěžení. Pro mnohé rodiny jsou to jediné chvíle, kdy mají možnost společně relaxovat.

Příspěvky můžete posílat na číslo účtu 27000000/0100, variabilní symbol 502. 

Podpořit nás můžete také zasláním dárcovské SMS v hodnotě, kterou si sami zvolíte:

DMS HUSY 30 nebo DMS HUSY 60 nebo DMS HUSY 90 na telefonní číslo 87 777. Nadace Divoké husy obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Můžete přispívat i trvale, stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV HUSY 30 nebo DMS TRV HUSY 60 nebo DMS TRV HUSY 90 na telefonní číslo 87 777. Každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč až do doby, než se rozhodnete příkaz odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP TRV HUSY 30, 60 nebo 90​ na telefonní číslo 87 777. 

Více na www.darcovskasms.cz.

Upřímně děkujeme všem, kteří podpořili ve veřejné sbírce Diakonii ČCE – středisko v Praze. Částkou 16 508 Kč jste přispěli na nákup nových pomůcek do půjčovny rané péče, kterou každý rok využívá více než 250 rodin dětí s postižením. 

Děkujeme Vám všem, kdo se k Letům Divokých hus přidáváte!

více informací

Daruj správně
GIVT.cz

Nyní nás můžete podpořit při běžném nákupu na svých oblíbených e-shopech a nebude Vás to stát ani korunu navíc. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT.cz

Je to opravdu jednoduché a zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. Jednoduše jděte na stránky www.givt.cz, vyberte si eshop, ve kterém chcete nakoupit, ze seznamu organizací vyhledejte Nadaci Divoké husy a pokračujete v nákupu tak, jak jste zvyklí. 

Děkujeme vám za podporu! 

 logo givt