Divoké husy
Naším posláním je zdvojnásobovat peníze, nápady, iniciativu,
energii a radost. Spojujeme ty, kteří chtějí společně doletět dál.
Divoké husy Divoké husy

13 Veřejná sbírka a DMS

Veřejná sbírka "Lety Divokých hus"

Na účet veřejné sbírky 27 000 000/0100 můžete poslat finanční dar kdykoliv. Pokud budete chtít podpořit konkrétní projekt, uveďte do variabilního symbolu číslo sbírky. Sbírku vyhlašujeme prostřednictvím Českého rozhlasu stanice Vltava, stanice Proglas a také v měsíčnících Sféra a Protestant.

Dárcovská zpráva DMS 

Získané finanční prostředky z DMS rozdělujeme v programu Benefice s Divokými husami. Chcete podpořit naše aktivity z pohodlí domova a ze svého mobilního telefonu?

Stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS HUSY 30 nebo DMS HUSY 60 nebo DMS HUSY 90
na telefonní číslo 87 777.
Cena DMS je 30 nebo 60 nebo 90 Kč, Nadace Divoké husy obdrží 29 nebo 59 nebo 89 Kč.

Můžete nás podporovat také dlouhodobě. Abychom každý měsíc dostali Vámi zvolenou částku, stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV HUSY 30 nebo DMS TRV HUSY 60 nebo DMS TRV HUSY 90
na telefonní číslo 87 777. Nadace Divoké husy obdrží každý měsíc 29 nebo 59 nebo 89 Kč do té doby, než se rozhodnete příkaz odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP ​TRV HUSY 30, 60 nebo 90​ na telelefonní číslo 87 777.

Více na www.darcovskasms.czS_telefonem_WEB_2

V červenci letí Divoké husy podat své pomocné křídlo organizaci Portus Praha, z.ú., která se od roku 2001 věnuje poskytování moderních sociálních služeb lidem s mentálním postižením a snaží se přispět k jejich samostatnému životu. Je zakladatelem celostátního benefičního projektu AKCE CIHLA, který úspěšně provozuje 18 let. Portus Praha za dobu své existence zrekonstruoval bývalou farní budovu v obci Slapy a zprovoznil zde Chráněné bydlení Fara pro 12 klientů s mentálním postižením.  Ve stejném areálu vybudoval také sociálně terapeutickou dílnu, která provozuje pro klienty edukační programy a pracovní centrum. Z výtěžků AKCE CIHLA a z evropských fondů vystavěl Portus Praha ve Slapech další budovu – Chráněné bydlení Na vyhlídce, kde žije sedm klientů v nezávislých garsonkách. Novou službou od ledna 2017 je podpora samostatného bydlení poskytovaná v regionu Praha – západ.  V roce 2013 byla založena společnost Portus Praha, s.r.o., která pod značkou DOBROTY S PŘÍBĚHEM provozuje sociální podnik s potravinářskou výrobou. Budova, v níž se vyrábí nakládané sýry a utopenci, byla vystavěna v z výtěžků AKCE CIHLA v městysu Davle a v dnešní době je zde zaměstnáno na hlavní pracovní poměr 8 lidí s postižením. Výrobky podnik dodává do 40 pražských restaurací, účastní se trhů a festivalů a provozuje též sezónní občerstvení.

Výtěžek z naší společné sbírky bude použit na opravu střešní krytiny Chráněného bydlení Fara, která je v havarijním stavu.

Příspěvky můžete posílat na číslo účtu 27 000 000/0100, variabilní symbol 511.

Podpořit nás můžete také zasláním dárcovské SMS v hodnotě, kterou si sami zvolíte:

DMS HUSY 30 nebo DMS HUSY 60 nebo DMS HUSY 90 na telefonní číslo 87 777. Nadace Divoké husy obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Můžete přispívat i trvale, stačí odeslat dárcovskou SMS ve tvaru:
DMS TRV HUSY 30 nebo DMS TRV HUSY 60 nebo DMS TRV HUSY 90 na telefonní číslo 87 777. Každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 nebo 60 nebo 90 Kč až do doby, než se rozhodnete příkaz odvolat zasláním SMS ve tvaru STOP TRV HUSY 30, 60 nebo 90​ na telefonní číslo 87 777. 

Více na www.darcovskasms.cz.

Upřímně děkujeme všem, kteří podpořili ve veřejné sbírce Letní dům, z.ú. Celkovou částkou 16 570,-- (Šestnáct tisíc pět set sedmdesát korun) jste přispěli na vybavení dvou konzultačních místností a nákup vzdělávacích pomůcek.   

Děkujeme Vám všem, kdo se k Letům Divokých hus přidáváte!

více informací

Daruj správně
GIVT.cz

Nyní nás můžete podpořit při běžném nákupu na svých oblíbených e-shopech a nebude Vás to stát ani korunu navíc. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT.cz

Je to opravdu jednoduché a zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. Jednoduše jděte na stránky www.givt.cz, vyberte si eshop, ve kterém chcete nakoupit, ze seznamu organizací vyhledejte Nadaci Divoké husy a pokračujete v nákupu tak, jak jste zvyklí. 

Děkujeme vám za podporu! 

 logo givt