XI. Ples Oblastní charity Uherský Brod

Datum konání:

02. 02. 2018

Místo konání:

Horní Němčí

Organizace:

Oblastní charita Uherský Brod

Oblastní charita Uherský Brod obnovila, po dočasném přerušení činnosti v době „totalitního režimu“, svou činnost v roce 1992. Prostřednictvím svých zařízení a služeb poskytuje pomoc, podporu a poradenství v oblasti sociální a zdravotní péče. Kromě jiného nabízí pečovatelské služby, organizuje charitativní sbírky, provozuje nízkoprahové centrum a terapeutickou dílnu pro hendikepované osoby, azylový dům pro matky s dětmi v tísni, Centrum potravinové a materiální pomoci pro sociálně slabé, a další.

 


Program benefice

Kulturně-společenský program (ples – hudba, tanec, společné besedování). Na chodbách Kulturního domu v Horním Němčí, kde bude akce probíhat, budou umístěny informační panely o činnosti Charitního domu Horní Němčí.

K tanci a poslechu vystoupí: DH Straňanka, CM Strýci ze Strání, Mužský pěvecký sbor S.E.N. ze Strání, FS Javorina ze Strání, DJ Jan Zámečník, proběhne degustace přívlastkových vín a samozřejmě bohatá tombola.

 

Účel grantu

Výtěžek akce bude použit na podporu Charitního domu a Pečovatelské služby v Horním Němčí, konkrétně na zakoupení zdravotních a kompenzačních pomůcek pro klienty tohoto zařízení. V Charitním domě Horní Němčí se personál v současné době stará o 8 klientů a o další 4 v obci Horní Němčí a v nedalekém Slavkově. Jedná se o seniory, těžce nemocné a ležící klienty. 


Tuto akci prostřednictvím Nadace Divoké husy podpoří svojí každoroční sbírkou v rámci Týdne modliteb Ekumenická rada církví. Děkujeme!

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing