Týden s TULIPANem 2014

Datum konání:

10. 11. 2014 - 14.11. 2014

Místo konání:

Liberec, nám. Dr. E. Beneše a přilehlé okolí

Organizace:

TULIPAN, o. s.

Sdružení TULIPAN provozuje chráněnou dílnu, kde je zaměstnáno 55 lidí se zdravotním znevýhodněním. Jedná se zejména o lidi s duševním onemocněním, lehkou mentální retardací a osoby s kombinovaným znevýhodněním. Cílem sdružení je pomáhat těmto osobám k začlenění na trh práce.


Program benefice

Charitativní kulturní „Týden s TULIPANem“, který se uskuteční 10. – 14.11.2014.

Letošní ročník nese podtext „Multi culti“, protože v rámci tohoto ročníku bude prezentována kultura národnostních menšin žijících na území Libereckého kraje. Dále se budou prezentovat zaměstnanci z chráněné dílny TULIPAN.

Na programu je módní přehlídka, sportovní utkání, divadelní představení, budete se moci účastnit workshopů. Vše vyvrcholí benefičním koncertem.

V rámci tohoto ročníku bude pro návštěvníky připraven i doprovodný program v podobě přednášek na téma zdravotního znevýhodnění a budou prezentovány NNO z Libereckého kraje.

Účel grantu

Výtěžek z této akce bude použit na nákup materiálu pro chráněnou dílnu TULIPAN. Konkrétně se jedná o keramickou hlínu, glazury, papíry, engoby, barvy, bižuterní komponenty, lepidla apod. Veškerý materiál poslouží k další výrobě.


více na http://sdruzenitulipan.cz/

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing