Oslava Mezinárodního dne autismu a slavnostní otevření Kavárny s dvojí výjimečností

Datum konání:

03. 04. 2023

Místo konání:

Kavárny s dvojí výjimečností, Praha 10

Organizace:

INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú.

Integrační centrum Sasov dlouhodobě poskytuje registrované služby jako je odborné sociální poradenství, sociální rehabilitaci, denní stacionář a doplňkové služby pro osoby s autismem. V dětských skupinách integrují autistické děti v kolektivu zdravých dětí. Také pořádají pro klienty z poboček na Vysočině, v Jihočeském kraji a na Praze 10 týdenní i víkendové psycho rehabilitační pobyty a celoroční volnočasové aktivity. Zároveň vzdělávají a podporují pečující rodiny.


Program benefice

Oslava Mezinárodního dne autismu a slavnostní otevření Kavárny s dvojí výjimečností proběhne ve dnech 3. - 6. 4. 2023 u Vršoviského nádraží 30 na Praze 10. Obsluhovat budou lidé s autismem a součástí programu bude putovní výstava obrazů od autistických tvůrců.

Účel grantu

Výtěžek a stejně tak i grant Nadace Divoké husy bude použit na úhradu celeročních aktivit jejich klientům v rámci sociální rehabilitace a na konkrétní podporu klientů s autismem, kteří jsou v tíživé finanční situaci a chtějí se zúčastnit integračních psycho rehabilitačních pobytů.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing