Odpolední kavárna s aukcí fotografií Hynka Čermáka

Datum konání:

30. 10. 2021 16:00 - 22:00

Místo konání:

Kavárna Dejvického divadla, Zelená 1084/15, Praha - Dejvice

Organizace:

Maminy s rakovinou, z.s.

Maminy s rakovinou je mladá organizace, první svého druhu v České republice, která pomáhá onkologicky nemocným maminkám napříč všemi druhy nádorových onemocnění, včetně těch méně známých či vzácných. Rakovina je nemoc celé rodiny, proto se věnují komplexní pomoci rodině. K  nemocným maminkám i jejich rodinám mají individuální přístup a provází je po celou dobu nemoci. Zůstávají v kontaktu i po skončení léčby a kromě dávek optimismu poskytují psychickou podporu, aby svým klientkám zkrátili a zjednodušili cestu k uzdravení.


Program benefice

Benefiční akce s názvem „Odpolední kavárna s aukcí fotografií Hynka Čermáka“ proběhne 30.10.2021 od 16 do 22 hodin v Kavárně Dejvického divadla. Při odpoledním setkání bude na programu krátké seznámení s činností organizace, autorské čtení Markéty Lukáškové, hudební představení a hlavní program zajistí aukce fotografií Hynka Čermáka.

Účel grantu

Grant bude použit na tiskové služby, především na dotisk informačních letáčků a brožurek pro pacientky. Jejich dostupnost nejen na onkologických pracovištích je pro tyto ženy prvním krokem na cestě k pomoci.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing