Pět tváří zdi

Datum konání:

20. 10. 2022 od 17:00

Místo konání:

v Senátu ČR

Organizace:

Mezinárodní vězeňské společenství, z. s.

Mezinárodní vězeňské společenství, z.s. poskytuje pomoc potřebným, kterých se dotýká zločin. Oběti potřebují uzdravení. Pachatelé potřebují přijmout odpovědnost, pochopit a napravit co způsobili, aby neubližovali dalším lidem. Po propuštění potřebují intenzivní péči, aby se již nevraceli ke kriminální minulosti. Děti pachatelů potřebují nasměrovat tak, aby mohly vyjít z kriminálního vlivu, který na ně působí i z nebezpečí, že budou pokračovat v dráze svých rodičů. Rodinám je potřeba poskytnout péči, aby nespadly do úplné chudoby a zničených vztahů. O to všechno se stará právě tato organizace v rámci projektů jako jsou například Andělský strom, Andělský klub, Den s dítětem, Služba dopisování, Building Bridges, Vězňova cesta a další.


Program benefice

Koncert s rozhovory na téma vězeňství - Pět tváří zdi pod záštitou senátora Ing. Patrika Kunčara, 11. ročník proběhne 20.10.2022 od 17 hodin v Senátu ČR, na programu je hudební vystoupení Radka Bangy s kapelou.

Účel grantu

Náš grant chce organizace rozdělit mezi 3 projekty: 1. pro nákup dárků v projektu Andělský strom - MVS odesílá dárky dětem spolu s osobním dopisem odsouzeného rodiče, 2. pro podporu dětí vězněných rodičů z nejchudších rodin - nákup školních ponůcek, oblečení, bot, zdravotnických potřeb, potravin atd., 3. pro podporu projektu Building Bridges, ve kterém se k restorativnímu dialogu schází uvnitř věznic oběti a nesouvisející pachatelé trestných činů. Projekt je v ČR unikátní.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing