Koncert pro Sašu

Datum konání:

28. 05. 2021 v 19:00

Místo konání:

Kostel sv. Prokopa, Lestkov

Organizace:

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Černošíně

Evangelický sbor v Černošíně a jeho kazatelská stanice v Lestkově se již od doby osidlování pohraničí v poválečných letech staly střediskem duchovního i kulturního života obcí. V posledních letech se díky farářce sboru a vězeňské kaplance zaměřují na problematiku dalších osudů vězňů po propuštění a využívají tradice, církevní sítě i jejich nemovitostí k poskytování pomoci. Ve spolupráci s Obcí Olbramov, Obcí Lestkov a Úřadem práce Tachov zajišťují těmto lidem zaměstnání a v prostorách sborových domů i ubytování. Projekt funguje již rok, sbírají dobré zkušenosti a jsou motivovaní v něm pokračovat.


Program benefice

Koncert pro Sašu proběhne 28.5.2021 od 19 hodin v Kostele sv. Prokopa v Lestkově. Vystoupí na něm hudebníci pod vedením M. Landsmana a klient Saša Š.

Účel grantu

Výměnou oken v loňském roce získal dům žádoucí tepelný komfort. Demontáž a montáž oken, stejně jako věk budovy, se ale podepsali na vnějším plášti. Je nutné částečné zateplení a nová fasáda ze strany do ulice. Grant bude doplňovat náklady spojené s touto investicí.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing