Jarmark u Ludmily 2016

Datum konání:

15. 09. 2016 celý den

Místo konání:

Náměstí Míru, Praha 2

Organizace:

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze

Poskytuje pomoc všem, kteří se ocitají v  krizových životních situacích formou krizové pomoci v SOS centru, sociálně slabým rodinám s dětmi ve Službě pro rodinu a dítě, lidem s duševním onemocněním ve službě následné péče Dobroduš, matkám s dětmi bez domova v azylu Ezer, seniorům a lidem se zdravotním postižením formou pečovatelské služby. 


Program benefice

Jarmark u Ludmily je celodenní akce, která propojuje kulturně sociální rozměr. Součástí jarmarku je prodej výrobků chráněných dílen neziskových organizací z celé ČR. V rámci celodenního kulturního programu vystoupí hudebníci a kapely, tanečních soubory. Jarmark je vždy tematicky zaměřen a pro rok 2016 je to téma destigmatizace duševního onemocnění. Připravujeme kampaň „JSEM člověk, NE diagnoza“ a na jarmarku bude speciální stanoviště s aktivitami k tomuto tématu: simulátor schizofrenie, test na krizi, ukazatel dobré a špatné nálady, edukační program pro školy. Součástí je i doprovodný program pro děti, malování na obličej, dílničky s možností zkoušení různých výtvarných technik, soutěže s bublinami, skákací hrad. Na akci bude také bazárek oblečení „Dobrobleší“. 

Účel grantu

Výtěžek akce jako i finanční příspěvek Nadace Divoké husy bude použit na podporu aktivit služby Dobroduš a rozšíření ambulantní služby o terénní pomoc, která je nezbytná např. při zhoršení zdravotního stavu a je prevencí opakovaných hospitalizací.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing