Hudební nešpory v Červeném kostele pro Diakonii ČCE

Datum konání:

06. 12. 2015 19:30

Místo konání:

Kostel Jana Ámose Komenského, tzv. Červený kostel, Komenského náměstí, Brno

Organizace:

Diakonie ČCE – středisko v Brně

Diakonie ČCE – středisko v Brně poskytuje podporu a pomoc seniorům a lidem s postižením tak, aby mohli žít co nejkvalitnějším způsobem života navzdory svým handicapům. Toto své poslání naplňuje prostřednictvím jednotlivých registrovaných sociálních služeb a projektů, které realizuje. Středisko poskytuje služby od roku 1993. Po celou dobu působení je hlavním cílem poskytovat sociální služby všem klientům tak, aby byla zaručena jejich důstojnost.


Program benefice

Koncert a duchovní zamyšlení. Zazpívá mužský pěvecký sbor Láska opravdivá pod vedením sbormistra Jana Špačka. Na programu bude pravoslavná duchovní hudba a česká sborová tvorba 19. a 20. století, především od Leoše Janáčka.  

Účel grantu

Výtěžek bude použit na zakoupení a instalaci speciální ošetřovatelské zvedací vany do Chráněného bydlení Nosislav. Proces koupání podněcuje pocit pohody klienta, teplá koupel uklidňuje svaly a uvolňuje mysl. Pro všechny klienty se zhoršenou mobilitou se koupání stává ještě důležitější. Koupel dává tělu pocit, že je lehčí, a vztlak vody dovoluje klientovi větší svobodu pohybu. Koupání nabízí také mnoho terapeutických výhod. V neposlední řadě umožní zvedací vana pohodlnou práci pracovníkovi, který bude s hygienou pomáhat.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing