HRAČKOfest

Datum konání:

17. 02. 2018 10 - 22 hodin

Místo konání:

KD Soběslav

Organizace:

I MY, o.p.s.

Organizace poskytuje terénní ranou péči rodinám dětí s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením nebo s opožděným vývojem od narození do 7 let v celém jihočeském regionu. Hlavní cílem organizace je zmírnit v rodinách dopady postižení dítěte – praktickými kroky podporovat rodiče v jejich odhodlání zvládnout náročnou péči, pomoci rodičům se postavit znovu na nohy a u dětí co nejvíce rozvíjet jejich dovednosti.


Program benefice

Hračkofest je celodenní festival her a hraní pro širokou veřejnost. Vyzkoušíte si hračky, které jsou půjčovány dětem s postižením a zahrajete si některou z více než stovky deskových her, které budou k dispozici. Dobrovolníci vás provedou pravidly. Hra je ta nejsnazší cesta k rozvoji, růstu a žuvotu s úsměvem.

Účel grantu

Výtěžek z akce bude použit na finanční zajištění čtyřdenního pobytu v projektu UŽIJME SI SPOLEČNĚpro 6 – 8 rodin: částečnou úhradu pobytu poradkyň, dobrovolnic, odměnu pro psychologa a přednášející. Pobytu se účastní celé rodiny klientů, rodiče si zde vyměňují zkušenosti s péčí o své děti, účastní se přednášek. Po dobu pobytu je rodinám k dispozici psycholog. Pro všechny je připraven doprovodný program. Je zajištěno hlídání dětí, rodiče mají možnost odpočinout si od náročné péče, sdílet zkušenosti, společně prožít hezké chvíle u táboráku, na vycházkách a soutěžení. Pro mnohé rodiny jsou to jediné chvíle, kdy mají možnost společně relaxovat.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing