Dobročinný bazar Letního domu 2018

Datum konání:

15. 05. 2018 9 - 18 hodin

Místo konání:

Náměstí Míru, Praha 2

Organizace:

Letní dům, z.ú.

Letní dům pracuje od roku 1997 s dětmi a mladými lidmi z dětských domovů a od roku 2013 pomáhá rodinám v tíživé životní situaci a také poskytuje poradenství a podporu pěstounským rodinám.

Podporuje osobní rozvoj a vztahovou stabilitu dětí, zlepšuje jejich životní podmínky a připravuje je na samostatný život. Letní dům pracuje dlouhodobě a cíleně, tvořivě rozvíjí osobnost a pomáhá v krizovém období.

Posláním Letního domu je pomoci dětem a mladým lidem, vyrůstajícím v náhradní výchovné péči či bez fungujícího rodinného zázemí, aby prožívali šťastné dětství a dospěli k samostatnému a plnohodnotnému životu.


Program benefice

Charitativní prodej oblečení a darovaných věcí
Prodej darovaného oblečení a věcí, hudební a herecký doprovod, průběžné informování o činnosti Letního domu – letošní ročník se koná v Mezinárodní den rodiny (15.5.) a bude zaměřen na pomoc rodinám ohroženým sociálním vyloučením. Během prodeje organizace informuje také o potřebě zapojení dobrovolníků v doučování dětí v sociálně slabých rodinách a o potřebě nových dárců.
Účinkující:
Romské Duo
Hudební sestava Petra Bachtjana
Petr Vacek – patron Letního domu a jeho herečtí kolegové

Účel grantu

Dar nadace bude využit na vybavení dvou konzultačních místností – nákup židlí, audio techniky (CD přehrávač s reproduktory), na nákup vzdělávacích a volnočasových pomůcek pro děti (zejména pro praktický nácvik úklidu hraček a školních potřeb), výtvarný materiál.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing