Dobročinné dny v Doteku

Datum konání:

24. 05. 2022 9:00 - 16:30

Místo konání:

Zařízení odlehčovacích služeb Dotek - Pardubská 1194, Vizovice 763 12

Organizace:

Dotek z.ú.

Společnost Dotek z.ú. vznikla, aby napomáhala v důstojné péči o seniory, kteří žijí v mikroregionu Vizovicko – Slušovicko a mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, nebo zdravotního postižení. Záměrem je vytvoření komplexní zdravotnické a sociální péče o potřebného klienta, aby mohl žít co nejdéle tam, kde se cítí být doma. Zároveň kromě pečovatelské služby, poskytují i odlehčovací službu, jejímž posláním je poskytnout čas na odpočinek a regeneraci sil pečující osobě. Dále provozují půjčovnu kompenzačních pomůcek a Dobročinný obchůdek a e-shop Dotek.


Program benefice

„Dobročinné dny v Doteku“ budou probíhat ve dnech 24.5. až 1.6.2022 mezi 9:00 a 16:30. V rámci tohoto dobročinného týdne bude probíhat více aktivit. Hlavní částí programu bude knihotrh a jako doprovodný program se chystá koncert pro klienty odlehčovací služby a jejich rodiny.

Účel grantu

Finanční prostředky budou použity na úpravu kuchyňské linky v odlehčovací službě. Konkrétně se jedná o opravu dvířek, vnitřních polic, výměnu pracovní desky a dřezu z hygienických důvodů.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing