Charitativní bowlingový turnaj pro Oblastní charitu Tišnov

Datum konání:

09. 03. 2023 od 16:00

Místo konání:

XBowling Tišnov

Organizace:

Oblastní charita Tišnov

Oblastní charita Tišnov je nejmladší organizační složkou nestátní neziskové organizace Diecézní charity Brno. Vznikla v roce 2007 na základě poptávky po domácí péči v regionu a svou působností pokrývá Tišnovsko a Kuřimsko v okrese Brno-venkov. Hlavním cílem a posláním charity je prostřednictvím charitních služeb nabídnout pomocnou ruku, podporu a porozumění všem lidem v nepříznivé sociální situaci, nouzi a problémech, na které nestačí vlastními silami. Všechny služby jsou směřovány ke zvyšování kvality života lidí sociálně a zdravotně znevýhodněných nebo ohrožených sociálním vyloučením, pomáhají odstraňovat chudobu, začleňovat do společnosti i místní komunity a prioritně podporují setrvání v přirozeném sociálním prostředí.


Program benefice

Charitativní bowlingový turnaj pro Oblastní charitu Tišnov proběhne 9.3.2023 od 16 hodin v XBowling Tišnov. Dárce a účastníky turnaje budou tvořit týmy z řad zaměstnanců podporujících firem z regionu Tišnovska a Kuřimska a další individuální podporovatelé.

Účel grantu

Výtěžek a stejně tak i grant Nadace Divoké husy bude použit na částečnou úhradu nákladů na zakoupení nového automobilu pro Domácí zdravotní péči Oblastní charity Tišnov, který by nahradil starší dosluhující a již nespolehlivý vůz.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing