Benefiční zahradní hudební festival Vzadu v sadu

Datum konání:

19. 06. 2021 14:00 - 22:00

Místo konání:

v zahradě a v sadu centra denních služeb Světlanky

Organizace:

Charita Svitavy

Charita Svitavy už od roku 1993 poskytuje Charitní pečovatelskou službu a Centrum denních služeb Světlanka. Půjčuje kompenzační pomůcky, zajišťuje potravinovou a humanitární pomoc i v dalších 17 obcích v regionu. Podílí se na kulturním životě ve Svitavách, podporuje prosociální atmosféru a aktivně přispívá k tvorbě místní komunity. Aktuálně uspěla ve výběrovém řízení na poskytování domácí zdravotní péče – ošetřovatelské a paliativní a usiluje o vznik této nové služby, na kterou se pokouší získat finanční prostředky.


Program benefice

Charita Svitavy od roku 2019 pořádá benefiční zahradní hudební festival Vzadu v sadu. Tento rok akce proběhne v sobotu 19. června od 14:00 do 22:00 v zahradě a v sadu centra denních služeb Světlanky. Na programu je hudební vystoupení, divadlo pro děti, mše svatá + požehnání nové službě, zábavné aktivity pro děti a kavárnička na tera

Účel grantu

Grant bude použit na pořízení vybavení pro tuto novou službu. Kromě celkového vybavení a provozního zázemí potřebují pořídit automobily a zdravotnické přístroje a pomůcky.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing