Benefiční vánoční večeře

Datum konání:

12. 12. 2023 od 18:00

Místo konání:

Restaurant Mace v hotelu Palcát v Táboře

Organizace:

Cheiron T., o.p.s.

Cheiron je nezisková organizace s dlouholetou tradicí a zkušeností, která pracuje s dětmi, mladými lidmi, jejich rodinami i celou komunitou a s osobami ohroženými sociálním vyloučením v jihočeském městě Tábor. Cílem jejich práce je posilování samostatnosti a odpovědnosti u všech klientů. Dětem a mládeži poskytují bezpečný prostor, kde se mohou bavit o všem, co je trápí i těší, posilovat svoje silné stránky a vymýšlet, jak se zlepšit v tom, co se jim tolik nedaří. Dospělé zase provází v situacích, ve kterých potřebují podporu, a učí je, jak si příště poradit bez pomoci druhých. Navíc se podílí na kulturních a vzdělávacích akcích a nabízí různorodé volnočasové aktivity.


Program benefice

Benefiční vánoční večeře se uskuteční 12. prosince od 18 hodin v Restaurant Mace v hotelu Palcát v Táboře. Na programu bude čtyřchodová vánoční večeře s přípitkem, předání šeků od dárců a během celé akce bude probíhat diskuze s hosty o činnosti Cheironu a neziskového sektoru obecně.

Účel grantu

Náš grant použijí na revitalizaci a vybavení nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Bejvák, konkrétně na gauče, sedací vaky, konferenční stolek, vysavač, koberec, židle, stoly, barvy na zdi, výmalbu, opravy, bojler a malou kuchyňku.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing