Běh pro hospic 2019

Datum konání:

20. 10. 2019 od 12 hodin, maratonci od rána

Místo konání:

Pod lesem 652, Milovice

Organizace:

Domácí hospic Nablízku, z.ú.

Domácí hospic Nablízku poskytuje zdravotně-sociální službu nevyléčitelně nemocným klientům v terminální fázi života a jejich pečujícím rodinám v těžkém období nemoci, smrti a zármutku. Tým domácího hospice tvoří lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovnice, duchovní – kněz, psychoterapeut a specialisté dle akutních potřeb nemocného. Odbornou péči a individuální podporu poskytují nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.


Program benefice

Čekají na vás různě dlouhé a náročné běžecké a cyklistické tratě. Kratší zvládnou rodiče s dětmi v kočárku, delší uspokojí i aktivní sportovce. Čas bude měřen čipovou časomírou. Po běhu každý běžec, cyklista či chodec dostane medaili, pro 3 nejlepší v jednotlivých kategoriích bude připravena odměna. Můžete posedět a popovídat na zahradě nebo uvnitř domu u zapáleného krbu, poslechnout si koncert, dozvědět se něco víc o práci hospicu, dát si guláš, dýňovou polévku či něco dobrého ke kávě nebo čaji.
Harmonogram:
9:30 prezence maraton
10:00 start maraton
12:00 prezence půlmaraton
13:00 start půlmaraton
13:15 start kolo 50 km
13:45 start kolo 25 km
14:00 start běh 10,5 km
14:15 start kolo 10 km
15:00 start běh 3,2 km
16:00 konečné vyhlášení výsledků
Prezence vždy hodinu před startem, kromě maratonu.

Žádný registrační poplatek nebude vybírán, přispět můžete do kasičky na práci Domácího hospicu Nablízku.

Účel grantu

Grant bude sloužit na pořízení potřebného lineárního dávkovače (32 500 Kč), elektrického polohovacího lůžka (23 000Kč) a volně stojící hrazdy (4500 Kč) pro klienty hospice. Celková pořizovací cena je 60 000 Kč.


CAPEXUS s.r.o. podpoří tento projekt prostřednictvím Nadace divoké husy finančním darem ve výši 20 000 Kč. Děkujeme!


Příběh: "…Naše obavy, zda vydržíme a dokážeme se o našeho syna postarat v domácím prostředí, postupně mizely s každou návštěvou sestřiček, které nám ve všem vyšly vstříc, poskytly potřebné pomůcky, ale hlavně byly nevyčíslitelnou psychickou podporou při pomoci o jeho péči…Nesmíme zapomenout ani na paní psychoterapeutku, která mě jako matku provedla tím strašným martýriem a ukázala mi cestu, jak se máme chovat, co máme dělat. Umřel jako miminko, kterému maminka zpívá, hladí ho a ubezpečuje ho, že ho máme všichni rádi a že se jenom trošku prospí ....a všechno už bude v pořádku..."

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing