Běh městem šťastných lásek 2020

Datum konání:

02. 08. 2020 8 - 12 hodin

Místo konání:

Náměstí Zachariáše z Hradce, Telč

Organizace:

Sdílení o.p.s.

Organizace Sdílení je průvodcem na cestě stářím a nemocemi. Pomáhá starým nebo vážně nemocným lidem radou, podporou, zdravotními a sociálními službami a umožňuje jim zůstat doma až do konce v sepětí s rodinou. Sdílení vzniklo s myšlenkou vytvořit v Telči a okolí služby hospicového typu pro vážně nemocné spoluobčany. Nejdříve začala fungovat půjčovna zdravotních a kompenzačních pomůcek a laické poradenství. Postupně byly zaregistrovány dvě sociální služby - od roku 2009 začalo být poskytováno odborné sociální poradenství a od roku 2010 odlehčovací služba a domácí hospicová péče.


Program benefice

Registrace probíhá od 1. 3. on-line na portále www.behyprohospice.cz, na místě: 9:00-10:15
Rozcvička s kulturistou Jakubem Cahou a fitness trenérkou Marií Ellingerovou – 10:20
Start - 10:30
Vyhlášení výtěžku, slavnostní ukončení běhu – 12:00

Doprovodný program: Doprovodný program řeší a není finalizován. Z důvodu pandemie COVID19 počítali pouze s virtuální podobou běhu, ale díky uvolňování opatření nakonec běh proběhne v klasickém scénáři. Ve stejném období probíhá festival „Folkové prázdniny v Telči“, kde je běh také propagován.

Občerstvení v režii Sdílení – nápoje, drobné občerstvení.

Poběží a úvodní slovo budou mít: RNDr. Miloš Vystrčil, předseda Senátu Parlamentu České republiky a předseda správní rady Sdílení, Roman Fabeš – starosta Telče
Moderátor: Petr Píša, performer, herec

Účel grantu

Příspěvek nadace použije Sdílení na dofinancování nového automobilu pro poskytování služeb. Tým mobilní hospicové péče se rozrostl v loňském roce o 2 nové zdravotní sestry a v organizaci je stále nedostatek osobních automobilů pro zaměstnance, kteří pracují v terénu.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing