Adventní koncert Scholy od sv. Václava

Datum konání:

10. 12. 2023 od 17:00

Místo konání:

Multifunkční sál v Pardubicích

Organizace:

Salesiánský klub mládeže, z. s., Centrum Don Bosco

Centrum Don Bosco už 18 let doprovází mladé lidi vyrůstající v dětských domovech na cestě do samostatného života. Začínají už při jejich pobytu v zařízeních, pak nejintenzivněji v období osamostatňování, během kterého jim pomáhají s hledáním práce, bydlení a s navazováním podpůrných vztahů a pokračují i nadále, kdy už mají vlastní rodiny. V rámci svých služeb nabízí Kurzy přípravy na život, službu Doprovázení a návazný program Na vlastních nohou. Nenabízí jen prevenci či řešení krizových situací, ale především prostor, kde tito mladí zakouší, že se někdo zajímá o to, jak se mají a jak žijí.


Program benefice

Adventní koncert Scholy od sv. Václava je naplánován na 10. prosince od 17 hodin v Multifunkčním sále v Pardubicích. Toto dobrovolnické uskupení hudebníků – dobrovolníků, kteří doprovázejí bohoslužby v salesiánském kostele sv. Václava v Pardubicích, adventní koncert pořádají už sedmým rokem.

Účel grantu

Finance budou využity na vybavení momentálně rekonstruovaných prostor organizace, konkrétně na kancelářský nábytek a vybavení ubytovací části, kde probíhají víkendové Kurzy přípravy na život pro malé skupiny mladých lidí z dětských domovů.


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing