14. Svatoanenské zahradní slavnosti aneb slavnosti bez bariér

Datum konání:

25. 07. 2015 10:00-21:00

Místo konání:

Areál Domova sv. Josefa v Žirči u Dvora Králové nad Labem

Organizace:

Oblastní charita Červený Kostelec - středisko Domov sv. Josefa

Domov sv. Josefa poskytuje od roku 2001 komplexní zdravotní a sociální služby lidem nemocným rozstroušenou sklerózou v pokročilém stádiu nemoci. Cílem je zlepšení sebeobsluhy a fyzických schopností pacientů tak, aby byl jejich život i přes toto nevyléčitelné onemocnění kvalitnější. 


Program benefice

Pestrý hudební, taneční a divadelní program pro děti i dospělé, který bude probíhat na třech scénách - v kostele, na nádvoří a v parku. V průběhu dne otevřených dvěří bude představeno v ČR unikátní zařízení Domov sv. Josefa, kde probíhá péče o pacienty s roztroušenou sklerózou a kde je provozován sociální podnik. Představena bude i činnost a prodej výrobků sociálních podniků z okolních regionů. 

Účel grantu

Výtěžek z benefice bude využit na nákup celoplošného transportního zařízení do rekonstruovaných pokojů, které zajistí mobilitu pacientů po celém objektu a umožní jim účast na rehabilitacích, aktivizačních činnostech a terapiích. Díky větší mobilitě a účasti na rehabilitacích dochází ke zlepšení zdravotního stavu pacientů a zároveň je usnadněna práce pro ošetřující personál. 


PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing