ŘÍJEN - Finance na dokončení rekonstrukce a provoz nových prostor masérny pro nevidomé maséry - TyfloCentrum Ústí nad Labem o.p.s.

Posláním TyfloCentra je podporovat nevidomé a slabozraké v jejich integraci do společnosti.

Poskytují praktickou pomoc při řešení konkrétních problémů v každodenním životě, zejména při zvládání náročných, či nestandardních situací. Tato společnost byla založena v roce 2002 sdružením SONS. Jsou jedinou organizací v kraji, která pro klienty zařizuje osobní doprovody a zároveň mají služby pro podporu soběstačnosti a samostatnosti. Také nabízejí doplňkové služby včetně volnočasových aktivit. Od roku 2014 provozují chráněnou dílnu – masérnu a pedikúru. Zaměstnávají zrakově postižené a zcela nevidomého maséra. Mají svou stálou klientelu, ale i smlouvy s firmami z okolí, kam dojíždí masírovat.

ŘÍJEN - Finance na dokončení rekonstrukce a provoz nových prostor masérny pro nevidomé maséry - TyfloCentrum Ústí nad Labem o.p.s.

Benefiční akce:

Benefiční klavírní koncert nevidomé klavíristky Ráchel Skleničkové a autorské čtení Josefa Formánka proběhne 14.10.2020 od 18 hodin v Císařském sále muzea města Ústí nad Labem. Akce proběhne jako doprovodný a závěrečný program k veřejné sbírce Bílá pastelka ve dnech 12. – 14.10.2020, jejíž součástí bude i orientační pochod potmě.

Příspěvek bude použit na dokončení rekonstrukce a provoz nových prostor masérny, aby měli jejich nevidomí maséři kvalitní zázemí.

Lety Divokých hus mají číslo účtu 27 000 000/0100 a variabilní symbol je 561.

Více o TyfloCentru Ústí nad Labem najdete zde:  https://www.tyflocentrumusti.cz/

DĚKUJEME MOC ZA VAŠÍ POMOC!

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing