LISTOPAD - Vybavení chráněné dílny - TyfloCentrum Ústí nad Labem

Sníh, zářící ozdoby, nazdobené stromečky, přezdobené cukroví... to všechno nevidí. Žijí ve tmě, v šeru nebo v mlze. Jsou nevidomí, slabozrací a potřebují naši pomoc! Podpořme organizaci, která dává těmto znevýhodněným lidem smysluplnou práci!

LISTOPAD - Vybavení chráněné dílny - TyfloCentrum Ústí nad Labem

TyfloCentrum v Ústí nad Labem má jasné poslání. Pomáhá nevidomým a slabozrakým v jejich každodenním životě. Dává jim také smysluplnou práci v masérském salonu. TyfloCentrum je rovněž jediná organizace v Ústeckém kraji, která poskytuje například osobní doprovody – tedy průvodcovské a předčitatelské služby.

Organizace v současné době zaměstnává 15 lidí, a většina z nich má nějaké zdravotní postižení. V Ústí funguje od roku 2002. 

Finance jsou potřeba na dovybavení chráněné dílny – tedy masérského salónu s pedikúrou. TyfloCentrum chce pořídit žaluzie, paraván mezi lehátka, a další pomůcky pro zkvalitnění služeb této velmi smysluplné dílny. 

Pojďme dát šanci a naději těm, kteří to potřebují a snaží se i se svým znevýhodněním pracovat!  Finanční příspěvky můžete posílat na číslo účtu 27 000 000/0100.

Děkujeme, že jste štědří spolu s námi!

Více o organizaci TyfloCentrum Ústí nad Labem, o.p.s., zde:

www.tyflocentrumusti.cz

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing