HUSÍ VÁNOCE

Připravili, nakreslili, vystříhali, napekli, uvařili, zorganizovali, parádně všechny pobavili a rozesmáli... a získali pro nás 7 141 Kč! Obrovské DÍKY za originální Husí Vánoce patří organizaci HRAJ SI - zábava pro děti, Divadlu Buřt, Davidovi Trojanovi a Toníkovi - nejtolerantnějšímu správci Sokolovny ("klouzačka" po hladké mouce - rozumějte "sněhu" - byla nezapomenutelná - asi i pro uklízečky...). Děkujeme také dvěma odvážným tatínkům, kteří za úctyhodnou cenu zakoupili jedinečné obrazy vysoké umělecké hodnoty! Nikdy by nás nenapadlo, že o ně bude takový zájem. Umělci se proto zavázali, že pokud bude "nějaké příště", obrazů vyrobí více. Krásné předvánoční dny přejí Husy!

HUSÍ VÁNOCE

IMG_1918.JPG
IMG_1919.JPG
IMG_1924.JPG
IMG_1925.JPG
IMG_1937.JPG
IMG_1940.JPG
IMG_1943.JPG
IMG_1950.JPG
IMG_1952.JPG
IMG_1973.JPG
IMG_1991.JPG
IMG_1993.JPG

Divoké husy podporují organizace, které o sobě dávají vědět benefičními akcemi. A naši kamarádi z HRAJ SI - zábava pro děti se rozhodli uspořádat jednu takovou akci přímo pro nás - abychom mohli dál pomáhat těm, kteří naši podporu potřebují!

Mistryně převleků, kapelnice jedné bláznivé kapely a netradiční paní učitelky pro nás zorganizovaly Husí Vánoce v Libušské Sokolovně.

Děkujeme za snahu, ochotu a parádní zábavu!

PS. Když budete chtít dětem zaručit skvělou a smysluplnou zábavu o víkendu nebo o prázdninách, podívejte se na www.hraj-si.com

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing