DUBEN - Finance na zakoupení 2 ks mobilního koncentrátoru kyslíku - DOMÁCÍ HOSPIC NABLÍZKU, Z.Ú.

Organizace, která umožňuje klientům důstojné umírání doma a poskytuje péči i celé rodině.

Domácí hospic nabízí kvalifikovanou pomoc klientům s nevyléčitelným onemocněním a umírajícím v terminálním stádiu života. Umožňuje klientům důstojné umírání doma, v jejich přirozeném prostředí. Podpora je komplexní, zahrnuje odbornou paliativní péči, sociální poradenství a psychickou pomoc a to nejen klientům, ale celé rodině, pro kterou je péče o umírajícího velice zatěžující. Z důvodu absence dětského hospice v regionu, doprovází v případě poptávky i dětské klienty. Jejich hlavní činnosti jsou domácí hospicová péče, sociální poradenství, duchovní a pastorační péče, půjčovna zdravotních pomůcek. Dále také nabízí ambulanci paliativní medicíny v Lysé nad Labem, která zajišťuje léčbu bolesti a dalších symptomů nevyléčitelně nemocným klientům v regionu.

DUBEN - Finance na zakoupení 2 ks mobilního koncentrátoru kyslíku - DOMÁCÍ HOSPIC NABLÍZKU, Z.Ú.

Využití našeho grantu:

Finanční prostředky budou použity na nákup 2 ks mobilního koncentrátoru kyslíku do půjčovny kompenzačních pomůcek. O kyslíkové koncentrátory je momentálně největší zájem a všechny jsou rozpůjčované do rodin, které se zotavují doma po onemocnění Covid 19.

 

Benefiční akce:

Domácí hospic NABLÍZKU jsme také vybrali z loňských žádostí, protože nám na duben nepřišla žádná žádost. Jedná se také o mimořádnou podporu a benefiční akce neproběhne.

 

Příběh / zpětná vazba klientky Stanislavy K. pro hospic:

„Děkuji za Vaše služby, za krásný lidský přístup. Smekám před Vámi a děkuji, že s Vaší pomocí jsme mohli doprovodit babičku bezbolestně a v klidu na druhou stranu. Byla jsem Vám moc vděčná, že jste nám vyšli vstříc, že jste byli tak flexibilní, poskytli nejen pomůcky, léky, ale i vlídné slovo, pohlazení, obejmutí.

V dnešní uspěchané nekontaktní době, jste pro mě byli tím světlem, sluncem, které nás doprovázelo na cestě. Děkuji, že jste…“

Lety Divokých hus mají číslo účtu 27 000 000/0100 a variabilní symbol je 574.

Více informací o Domácím hospicu NABLÍZKU, z.ú. najdete zde: https://hospic-lysa.cz/

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLU S NÁMI!

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing