ČERVENEC - dofinancování celotělové vířivky s perličkou na speciální rehabilitace - Domov sv. Josefa

Domov, který jako jediný pečuje o klienty s roztrošenou sklerózou.

Domov sv. Josefa v Žirči je nestátní sociální a zdravotnické zařízení. V České republice je dosud jediným lůžkovým zařízením, které poskytuje komplexní péči osobám vážně nemocným roztroušenou sklerózou mozkomíšní. Celková kapacita lůžek je v současné době 88 a poskytuje 4 druhy pobytu – zdravotní, odlehčovací, domovy pro osoby se zdravotním postižením a dále poskytuje chráněné bydlení ve dvou bezbariérových bytech. Nejdůležitějšími aktivitami Domova je zdravotně rehabilitační péče, která zlepšuje a stabilizuje zdravotní stav nemocných. Klientům nabízí rehabilitační a psychoterapeutickou péči, podporuje kreativní činnosti v tvořivých dílnách a vytváří podmínky pro procházky, projížďky, celodenní výlety, návštěvy kulturních akcí a jiné činnosti.

ČERVENEC - dofinancování celotělové vířivky s perličkou na speciální rehabilitace - Domov sv. Josefa

Využití našeho grantu:

Grant bude použit na dofinancování celotělové vířivky s perličkou na speciální rehabilitace pro klienty. Současně je Domov vybaven 3 kusy, ale 2 z nich budou v roce 2021 vyřazeny. Všechny 3 vany jsou dnes plně využívány a je nutné doplnit jejich stav, aby byla klientům poskytnuta minimálně stávající péče i v dalších letech. Zdravotně postiženým přinese speciální rehabilitace v tomto přístroji při pravidelném používání úlevu a zlepšení zdravotního stavu.

 

Benefiční akce:

20. Svatoanenské zahradní slavnosti proběhnou 24.7.2021 od 10:00. Jedná se o tradiční kulturně společenskou akci, místo setkávání zdravých a nemocných lidí. Veškerý program - koncerty, taneční a umělecké vystoupení, řemeslný jarmark, prezentace středověkých řemesel, soutěže pro děti – se bude konat v areálu Domova sv. Josefa.

Lety Divokých hus mají číslo účtu 27 000 000/0100 a variabilní symbol je 581.

Více informací o Domově svatého Josefa najdete tady: https://www.domovsvatehojosefa.cz/

DĚKUJEME MOC ZA VAŠÍ PODPORU!

PODÁVÁME POMOCNÉ KŘÍDLO TĚM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SAMI LÉTAT!

  

Podporují nás

Euroffice Praha - Brusel a.s.
Fórum dárců
Čtení pomáhá
Český rozhlas
Wilde Ganzen
EDITEL CZ
Nadační fond AVAST
Bezporadce.cz
měsíčník Sféra
capexus
Hraj si!
Folid s.r.o.
HAVEL & PARTNERS S.R.O., ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ
FairData Professionals a.s.
SmartEmailing