Divoké husy
Naším posláním je zdvojnásobovat peníze, nápady, iniciativu,
energii a radost. Spojujeme ty, kteří chtějí společně doletět dál.
Divoké husy Divoké husy

13 Veřejná sbírka a DMS

Veřejná sbírka "Lety Divokých hus"

Na účet veřejné sbírky 27 000 000/0100 můžete poslat finanční dar kdykoliv. Pokud budete chtít podpořit konkrétní projekt, uveďte do variabilního symbolu číslo sbírky. Sbírky vyhlašujeme každých 14 dní prostřednictvím Českého rozhlasu 2, stanice Proglas a také v časopisech Sféra a Protestant.

Dárcovská zpráva - DMS

Zašlete SMS ve tvaru DMS HUSY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Divoké husy obdrží 28,50 Kč.

Přispívat můžete i pravidelně každý měsíc, a to roční DMS. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK HUSY na číslo 87777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Divoké husy obdrží 28,50 Kč.


GIVT.cz

Nyní nás můžete podpořit při běžném nákupu na svých oblíbených e-shopech a nebude Vás to stát ani korunu navíc. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT.cz

Je to opravdu jednoduché a zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. Jednoduše jděte na stránky www.givt.cz, vyberte si eshop, ve kterém chcete nakoupit, ze seznamu organizací vyhledejte Nadaci Divoké husy a pokračujete v nákupu tak, jak jste zvyklí. 

Děkujeme vám za podporu! 

 logo givt

Daruj správně

Ve druhé polovině srpna poletí Divoké husy podat své pomocné křídlo spolku JK FANY Hostěnice. Tento jezdecký klub je paravoltižní oddíl zaměřený na sport pro osoby se zdravotním postižením. Paravoltiž je disciplína jezdeckého sportu navazující na hipoterapii. Kontakt s koňmi významně přispívá k rozvoji pohybových dovedností a chuti cvičenců poprat se se svým postižením.
Od 14. 8. do 27. 8. 2016 můžete přispět do veřejné sbírky Lety Divokých hus a podpořit členy JK FANY Hostěnice před Mistrovstvím České republiky v paravoltiži. Výtěžek bude použit na soustředění členů oddílu před tímto šampionátem. Soustředění se uskuteční v areálu Vysoké školy veterinární v Brně.

S_telefonem_WEB_2

Příspěvky můžete posílat na číslo účtu 27000000/0100, variabilní symbol 467 či zaslat SMS ve tvaru DMS HUSY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Divoké husy obdrží 28,50 Kč.

Děkujeme všem, kdo se k Letům Divokých hus přidávají.

více informací