Divoké husy
Naším posláním je zdvojnásobovat peníze, nápady, iniciativu,
energii a radost. Spojujeme ty, kteří chtějí společně doletět dál.
Divoké husy Divoké husy

13 Veřejná sbírka a DMS

Veřejná sbírka "Lety Divokých hus"

Na účet veřejné sbírky 27 000 000/0100 můžete poslat finanční dar kdykoliv. Pokud budete chtít podpořit konkrétní projekt, uveďte do variabilního symbolu číslo sbírky. Sbírky vyhlašujeme každých 14 dní prostřednictvím Českého rozhlasu 2, stanice Proglas a také v časopisech Sféra a Protestant.

Dárcovská zpráva - DMS

Zašlete SMS ve tvaru DMS HUSY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Divoké husy obdrží 28,50 Kč.

Přispívat můžete i pravidelně každý měsíc, a to roční DMS. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK HUSY na číslo 87777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Divoké husy obdrží 28,50 Kč.


GIVT.cz

Nyní nás můžete podpořit při běžném nákupu na svých oblíbených e-shopech a nebude Vás to stát ani korunu navíc. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT.cz

Je to opravdu jednoduché a zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. Jednoduše jděte na stránky www.givt.cz, vyberte si eshop, ve kterém chcete nakoupit, ze seznamu organizací vyhledejte Nadaci Divoké husy a pokračujete v nákupu tak, jak jste zvyklí. 

Děkujeme vám za podporu! 

 logo givt

Daruj správně

V lednu 2017 poletí Divoké husy podat své pomocné křídlo organizaci Nazaret - středisku Diakonie a misie Církve československé husitské. Ta od roku 2005 nabízí pomoc dospělým lidem s postižením prostřednictvím dvou sociálních služeb – denního centra a sociálně terapeutické dílny. Provozuje také chráněnou dílnu, kde zaměstnává 16 lidí (což je 65% z celkového počtu zaměstnanců organizace) se zdravotním postižením. Věnují se řemeslné práci s keramikou a textilem a podílejí se také na prezentaci výrobků. Nazaret využívá dílny i k pořádání kurzů a kroužků keramiky pro děti a dospělé.

Ve dnech 1. 1. – 28. 1. 2017 můžete přispět do veřejné sbírky Lety Divokých hus ve prospěch organizace Nazaret. Výtěžek naší společné sbírky bude použit k vybavení rozšířené textilní dílny. Konkrétně budou zakoupeny 3 šicí stroje včetně stolů, 2 velké pracovní stoly a úložné regály na materiál a šicí potřeby. Bude tak možné poskytnout službu většímu počtu klientů a nabídnout jim více činností – přípravu materiálu na textilní výrobu (stříhání, přípravu materiálu na tkaní), jednoduché šití na šicích strojích, tkaní na stavech, dokončovací práce (přišívání knoflíků, ozdob, označení výrobků). 

S_telefonem_WEB_2

Příspěvky můžete posílat na číslo účtu 27000000/0100, variabilní symbol 478 či zaslat SMS ve tvaru DMS HUSY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Divoké husy obdrží 28,50 Kč.

Děkujeme Vám všem, kdo se k Letům Divokých hus přidáváte.

více informací