Divoké husy
Naším posláním je zdvojnásobovat peníze, nápady, iniciativu,
energii a radost. Spojujeme ty, kteří chtějí společně doletět dál.
Divoké husy Divoké husy

13 Veřejná sbírka a DMS

Veřejná sbírka "Lety Divokých hus"

Na účet veřejné sbírky 27 000 000/0100 můžete poslat finanční dar kdykoliv. Pokud budete chtít podpořit konkrétní projekt, uveďte do variabilního symbolu číslo sbírky. Sbírky vyhlašujeme každých 14 dní prostřednictvím Českého rozhlasu 2, stanice Proglas a také v časopisech Sféra a Protestant.

Dárcovská zpráva - DMS

Zašlete SMS ve tvaru DMS HUSY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Divoké husy obdrží 28,50 Kč.

Přispívat můžete i pravidelně každý měsíc, a to roční DMS. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK HUSY na číslo 87777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Divoké husy obdrží 28,50 Kč.


GIVT.cz

Nyní nás můžete podpořit při běžném nákupu na svých oblíbených e-shopech a nebude Vás to stát ani korunu navíc. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT.cz

Je to opravdu jednoduché a zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. Jednoduše jděte na stránky www.givt.cz, vyberte si eshop, ve kterém chcete nakoupit, ze seznamu organizací vyhledejte Nadaci Divoké husy a pokračujete v nákupu tak, jak jste zvyklí. 

Děkujeme vám za podporu! 

 logo givt

Daruj správně

V březnu letí Divoké husy podat své pomocné křídlo organizaci PFERDA, z. ú., která pomáhá dospělým lidem s mentálním postižením a psychickým onemocněním. Podporuje je v získávání pracovních návyků a v osvojování dovedností potřebných k samostatnému bydlení. Na tyto dva cíle se zaměřují všechny PFERDOU poskytované sociální služby - Tréninkové kavárny Láry Fáry v Rychnově nad Kněžnou a Láry Fáry 2 v Náchodě, pekárna Láry Fáry v Kvasinách, tréninkový byt a služba terénní asistence klientům, kteří bydlí sami ve svých domácnostech. Organizace provozuje také dva sociální podniky – Úklidovou firmu Láry Fáry a Pekárnu Na Plechu, kde na chráněných pracovních místech zaměstnává celkem 36 osob s postižením.

Výtěžek z naší společné sbírky organizace PFERDA použije na cateringové vybavení Pekárny Na Plechu. Několik cateringových zakázek již úspěšně proběhlo a rozšířením pekárny vzniknou také nová pracovní místa pro osoby s postižením a další zaměstnance. 

S_telefonem_WEB_2

Příspěvky můžete posílat na číslo účtu 27000000/0100, variabilní symbol 481 či zaslat SMS ve tvaru DMS HUSY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Divoké husy obdrží 28,50 Kč.

Děkujeme Vám všem, kdo se k Letům Divokých hus přidáváte.

více informací