Divoké husy
Naším posláním je zdvojnásobovat peníze, nápady, iniciativu,
energii a radost. Spojujeme ty, kteří chtějí společně doletět dál.
Divoké husy Divoké husy

13 Veřejná sbírka a DMS

Veřejná sbírka "Lety Divokých hus"

Na účet veřejné sbírky 27 000 000/0100 můžete poslat finanční dar kdykoliv. Pokud budete chtít podpořit konkrétní projekt, uveďte do variabilního symbolu číslo sbírky. Sbírky vyhlašujeme každých 14 dní prostřednictvím Českého rozhlasu 2, stanice Proglas a také v časopisech Sféra a Protestant.

Dárcovská zpráva - DMS

Zašlete SMS ve tvaru DMS HUSY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Divoké husy obdrží 28,50 Kč.

Přispívat můžete i pravidelně každý měsíc, a to roční DMS. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK HUSY na číslo 87777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Divoké husy obdrží 28,50 Kč.


GIVT.cz

Nyní nás můžete podpořit při běžném nákupu na svých oblíbených e-shopech a nebude Vás to stát ani korunu navíc. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT.cz

Je to opravdu jednoduché a zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. Jednoduše jděte na stránky www.givt.cz, vyberte si eshop, ve kterém chcete nakoupit, ze seznamu organizací vyhledejte Nadaci Divoké husy a pokračujete v nákupu tak, jak jste zvyklí. 

Děkujeme vám za podporu! 

 logo givt

Daruj správně

V červenci poletí Divoké husy podat pomocné křídlo organizaci Portus Praha, z.ú., která pomáhá lidem s mentálním postižením. V Portusu usilují o to, aby lidé s postižením mohli pracovat, uplatnit své nadání a vlohy, dosáhnout co největší nezávislosti a být přínosem svému okolí. Poskytují chráněné bydlení pro 19 klientů a sociálně – terapeutické dílny v obci Slapy nad Vltavou. Od roku 2014 své klienty také zaměstnávají v sociálním podniku na výrobu nakládaných specialit „Dobroty s příběhem“ v obci Davle.

Výtěžek z naší společné sbírky bude použit na podporu činnosti chráněného bydlení v obci Slapy nad Vltavou. Pomůžete tak zachránit tuto sociální službu, která v letošním roce v důsledku snížení dotací bojuje o přežití.

S_telefonem_WEB_2

Příspěvky můžete posílat na číslo účtu 27000000/0100, variabilní symbol 465 či zaslat SMS ve tvaru DMS HUSY na číslo 87777. Cena jedné DMS je 30 Kč, Divoké husy obdrží 28,50 Kč.

Děkujeme všem, kdo se k Letům Divokých hus přidávají.

více informací